Vertimai

KarjeraVertimas raštu
Dokumentų vertimaiKontaktai


Vertimas raštu

Siekdami suteikti klientams jų poreikius geriausiai atitinkančias vertimo paslaugas, stengiamės susipažinti su individualiais kiekvieno lūkesčiais ir reikalavimais. Džiaugiamės turėdami galimybę užmegzti tvirtus ir ilgalaikius ryšius su klientais. Teikiame ne tik su vertimais susijusias paslaugas, bet atliekame ir papildomus darbus. Pagrindinės mūsų teikiamos paslaugos:
Vertimų raštu sritys:

• Juridiniai tekstai – sutartys, susitarimai, įmonių registracijos dokumentai (pvz., registracijos pažymėjimas, įstatai), finansiniai dokumentai, su bankų paslaugomis ir mokesčiais susiję dokumentai, verslo planai, konkursų techninės specifikacijos, licencijos, brandos atestai, diplomai, sertifikatai, teismų nutartys, sprendimai.

• Techniniai tekstai – tekstai, susiję su automobiliais, aviacija, IT, mašinų gamyba, metalurgija, elektronika, fizika, telekomunikacijomis; instrukcijos, projektų dokumentai, techniniai aprašai ir specifikacijos, programų sąsajos, kompiuteriniai žaidimai.

• Medicininiai tekstai – medicininiai ir farmacijos tekstai, sertifikatai, medicininės pažymos, epikrizės, medikamentų vartojimo instrukcijos, medicininės įrangos instrukcijos.

• Literatūriniai tekstai – grožinės literatūros tekstai, publicistiniai tekstai (straipsniai), įvairūs raštai.

• Reklaminiai tekstai – bukletai, straipsniai, meniu.

• Dokumentų vertimas – pasai, gimimo, santuokos, mirties liudijimai, pažymos apie teistumą, gyvenamąją vietą, brandos atestatai, diplomai šių dokumentų vertimo kaina nuo 10 EUR. Skubiai – per vieną darbo dieną – galime išversti įvairius dokumentus, brandos atestatus, diplomus ir pasirūpinti jų notariniu patvirtinimu. Esant poreikiui, galime paimti ir pristatyti dokumentus Jūsų nurodytu adresu (už papildomą kainą). Užsakius paslaugas už daugiau nei 100 EUR, dokumentus Vilniuje paimame ir pristatome nemokamai. Į kitus miestus išverstus ir notaro patvirtintus dokumentus, brandos atestatus, diplomus siunčiame nemokamai registruotu paštu, elektroniniu paštu (skenuotas kopijas) arba per autobusų stočių siuntų tarnybas, taigi dokumentus galite gauti tą pačią dieną.

Taupydami Jūsų laiką, galime legalizuoti dokumentus. Dažniausiai legalizuojami dokumentai, pažymos apie teismuma, gimimo, santuokos liudijimai, pažymos apie šeimyninę padėtį. Dokumentų legalizavimas – Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerijos Konsulinio departamento valstybės tarnautojo arba diplomatinės atstovybės ar konsulinės įstaigos konsulinio pareigūno atliekamas dokumente esančio parašo, pasirašiusio asmens pareigų ir antspaudo tikrumo patvirtinimas.

Dokumentų tvirtinimas pažyma (Apostille) – Konsulinio departamento valstybės tarnautojo atliekamas dokumente esančio parašo, pasirašiusio asmens pareigų ir antspaudo tikrumo patvirtinimas pažyma (Apostille), numatyta 1961 m. spalio 5 d. Hagos konvencijoje dėl užsienio valstybėse išduotų dokumentų legalizavimo panaikinimo (Žin., 1997, Nr. 68-1699).

Dokumento legalizavimo ar patvirtinimo pažyma (Apostille) reikalinga tam, kad vienos valstybės dokumentus galėtų svarstyti kitos valstybės institucijos, šie dokumentai sukeltų teisines pasekmes kitoje valstybėje, išskyrus atvejus, kai pagal Lietuvos Respublikos tarptautines sutartis ar Europos Sąjungos teisės aktus dokumentų legalizuoti ar tvirtinti pažyma (Apostille) nereikia.