Apie Mus

Vertimų biuras Vilniuje

Mūsų vertimų biure dirba filologinį išsilavinimą turintys įvairių kalbų specialistai. Profesionaliai verčiame teisinius, techninius, medicininius, farmacinius, ekonominius ir kitokio pobūdžio tekstus iš daugelio pasaulio kalbų.

Apie mus

Teikiame vertimo ir lokalizacijos paslaugas privatiems ir verslo klientams bei valstybinėms įstaigoms. Pasitelkdami moderniąsias technologijas, patikimą specialistų komandą ir kruopščiai suplanuotą kokybės užtikrinimo procesą garantuojame aukščiausią paslaugų kokybę. Mūsų komandą sudaro aukštos kvalifikacijos specialistai: vertėjai, redaktoriai, maketuotojai ir įgarsintojai, dirbantys iš 68 šalių. Paslaugas teikiame 24/7 principu.

Darbo principai

Užtikrinsime aukščiausią vertimo kokybę ir vertimus atliekame iš / į 90 kalbų.

Mes siūlome

Dažniausiai užduodami klausimai

Taip. Plačiau apie specializuotų tekstų vertimą galite sužinoti susisiekus su mumis.
Taip, tačiau ne visus dokumentu galime patvirtinti ntoariškai, kartais reikalingi dokumentų originalai, kuriuos reikėtų pristatyti į artimiausią mūsų biurą arba atsiųsti juos paštu, per kurjerį arba autobusų siuntas.
Vertimus galite atsiimti mūsų biure arba galime pristatyti paštu, per kurjerį ar autobusų siuntas.
Biure galite atsiimti darbo dienomis nuo 7:00 iki 18:00. Jeigu reikėtų siųsti, tuomet greičiausias pristatymo būdas yra autobusų siuntos. Vertimų originalus gautumėte tą pačią dieną. Šiek tiek lėtesni pristatymo būdai: kurjeriu arba paštu.
Taip, operatyviai galime pristatyti į bet kurią pasaulio šalį.
Atsiųskite užklausą į mūsų el. paštą arba susiekite nurodytais telefono numeriais. Atsakysime į Jūsų el. laiškus ir savaitgaliais, ir per šventes, ir vėlai vakare.
Tikslią vertimo kainą, kiekvienam projektui apskaičiuojame individualiai. Jei norite sužinoti tikslią vertimo kainą, atsiųskite tekstą į mūsų el. paštą ir pateiksime pasiūlymą nedelsiant. Preliminari oficialaus dokumento vertimo kaina nuo 15 EUR iki 25 EUR (priklauso nuo kalbos, tvirtinimo rūšies ir skubumo). Preliminari specializuoto teksto vertimo kaina už standartinį puslapį nuo 9 EUR iki 15 EUR (priklauso nuo srities, kalbos, redagavimo metodo ir skubumo).
Su užklausa pateikite skenuotą ar fotografuotą dokumentą, kad galėtume įvertinti vertimo kainą. Jums patvirtinus užsakymą, vertimą pateiksime nurodytu el. paštu, o vertimo originalą su patvirtinimu nurodytu adresu pristatys kurjeris.
Dokumentų vertimą dažniausiai atliekame per 24 valandas, o originalą kurjeris nurodytu adresus pristatys per 1-2 darbo dienas.
Taip, patvirtinti vertimai galioje viešose institucijose Jungtinėje Karalystėje ir Europos Sąjungoje. Mūsų biuro patvirtinimas atitinka tiek valdžios institucijų, tiek verslo reikalavimus.

Kodėl verta rinktis mus?

Užtikriname aukščiausią vertimo kokybę, vertimus atliekame iš / į 90 kalbų.
Skubusvertimas pradėjo veiklą 2015-aisiais ir jau pirmaisiais darbo metais pastebėjome, kad mūsų polinkis į technologijas, lankstumas ir maksimalus klientų lūkesčių išpildymas padėjo gauti pripažinimą vertimo paslaugų srityje bei kiekvienais metais išlaikyti puikų augimo tempą.

Įmonei augant, vis daugiau investavome į vertimo technologijas, o šiandien tai mums suteikia galimybes dirbti daug sparčiau, palyginti su konkurentais, ir išlaikyti aukštą paslaugų kokybę.
Pasirinkdami mus, klientai gauna ne tik prieigą prie beveik visų pasaulio kalbų, naujausių technologijų, bet ir prie kiekvienos šalies specifinių žinių, kurias gali suteikti tik gimtakalbiai specialistai, bei vertimo projektų žinias, kuriomis naudojasi didžiausios pasaulio įmonės. Džiaugiamės galėdami Lietuvos įmonėms pasiūlyti savo tarptautinę patirtį, kruopščiai suplanuotus vertimo procesus ir profesionalias konsultacijas
Šiuo metu siūlome įvairius vertimus į ir iš 60 pasaulio kalbų. Teikiame vertimo žodžiu ir raštu paslaugas, dirbame su sudėtingais projektais. Suteikiame oficialius vertimo patvirtinimus.
Dirbame 24/7 principu, o atsakymą į užklausą dėl vertimo pateikiame per 15 min.

Atliekame skubius vertimus.

Aukštą vertimų kokybę užtikrina mūsų darbo metodai, naudojamos modernios vertimo technologijos bei naujausia programinė įranga.

Lankstumas ir kokybės kontrolė – tai privalumai, kuriais gali pasinaudoti mūsų klientai.

Atlikti vertimai

Vertimų biuras “Skubus vertimas” visus darbus atlieka laiku ir nepriekaištingai!
1 +
Patenkinti klientai
100 +
Atliktų vertimų
1 +
Sertifikatai
1 +
Skirtingų kalbų vertimai

Ar ir jums reikalingas greita ir kokybiška vertimo paslauga?​

Profesionaliai išversime teisinius, techninius, medicininius, farmacinius, ekonominius ir kitokio pobūdžio tekstus iš daugelio pasaulio kalbų. Visus vertimus redaguoja aukštos kvalifikacijos lietuvių ir užsienio kalbų redaktoriai, užtikrinantys nepriekaištingą kalbos kokybę.