Karjera

Siūlome bendradarbiauti

Vertimų biuras UAB „Vertimų karaliai” visada dirba sąžiningai ir labiausiai vertina atliekamo darbo kokybę, todėl, jeigu Jums priimtinas mūsų požiūris į darbą, kviečiame prisijungti prie mūsų jaunatviško vertimų biuro kolektyvo.

Karjera vertimų biure Vilniuje

Jeigu manote, kad esate geras vertėjas, ir turite nemažai vertimo ar tekstų redagavimo patirties, siūlome bendradarbiauti. Parašykite trumpą prisistatymą adresu karjera@skubusvertimas.lt, žinutėje nurodydami vardą, pavardę, telefono numerį, specializaciją, pateikite savo patirtį apibūdinančių faktų (studijos, kvalifikacijos laipsniai, darbovietės).

Klientų atsiliepimai

Mūsų nuostabūs klientai ir verslo patneriai

"Kokybiškas vertimas, puikus aptarnavimas!"​

Norėjau padėkoti jūsų biurui už profesionalų bei malonų bendravimą, o svarbiausiai už kokybiškai ir greitai atliktas vertimo paslaugas. Sėkmes visai jūsų vertimu biuro komandai ! Rekomendavau jus visiems savo verslo partneriams!
Tomas G.​
CEO, ABC UAB​

Ar ir jums reikalingas greita ir kokybiška vertimo paslauga?​

Profesionaliai išversime teisinius, techninius, medicininius, farmacinius, ekonominius ir kitokio pobūdžio tekstus iš daugelio pasaulio kalbų. Visus vertimus redaguoja aukštos kvalifikacijos lietuvių ir užsienio kalbų redaktoriai, užtikrinantys nepriekaištingą kalbos kokybę.