Paslaugos

Verčiame visų tipų dokumentus raštu ir žodžiu

Siekdami suteikti klientams jų poreikius geriausiai atitinkančias vertimo paslaugas, stengiamės susipažinti su individualiais kiekvieno lūkesčiais ir reikalavimais.

Mūsų paslaugos

Mūsų vertimų biure dirba filologinį išsilavinimą turintys įvairių kalbų specialistai – profesionalai.

Vertimai raštu

Vertimus atliekame iš / į 90 kalbų. Specializuojamės teisės, ekonomikos, mokslinės literatūros, automobilių pramonės, draudimo, finansų, turizmo, reklamos, IT technologijų, inžinerijos, medicinos, farmacijos ir kitose srityse. Jūsų patogumui dirbame 24 val. per parą, todėl į mus galite kreiptis ir po darbo valandų. Vertimai raštu yra viena dažniausiai užsakomų paslaugų.

Tekstų redagavimas

Kurkite gerą ir profesionalų įspūdį nuo pirmojo žodžio – mūsų redaktoriai pasirūpins, kad tekstas būtų sklandus, raiškus, lengvai skaitomas ir įtaigus.

Vertimus redaguoja gimtakalbiai kalbos specialistai. Jie užtikrina, kad tekstas atitiktų galiojančias kalbos stiliaus, rašybos ir skyrybos taisykles, kad tekste neliktų netaisyklingai vartojamų žodžių. Taip pat redaktorius užtikrina, kad vertimas skambėtų tam tikrai auditorijai pritaikytu stiliumi, ir atsižvelgia net į menkiausius kalbos niuansus.

Vertimai žodžiu

Rengiate tarptautinę konferenciją, atvažiuoja svečiai iš užsienio, reikia akis į akį aptarti svarbaus sandėrio sąlygas – mūsų vertėjai pasirengę Jums padėti visais atvejais, kai reikalingas šimtaprocentinis abipusis supratimas. Aukščiausią vertimo kokybę garantuojame - visi mūsų vertėjai turi reikiamą profesinę kvalifikaciją ir solidžią darbo patirtį nuoseklaus vertimo srityje.

Mūsų vertėjų komanda atvyks į bet kurį Lietuvos ar net užsienio miestą.

  • Sinchroninis vertimas
  • Nuoseklusis vertimas
  • Vertimas žodžiu nuotoliniu būdu

Tekstų maketavimas

Esame įsitikinę, kad nepriekaištingam vertimui labai svarbi taip pat ir estetinė bei vizualinė kokybė, todėl vertėjai ne tik išverčia tekstą, bet ir atlieka vertimo maketavimą - išverstą dokumentą pateikia taip, kad vertimas kuo tiksliau atkartotų dokumento originalą. Galime sumaketuoti knygas, instrukcijas, katalogus.

Vertimų tvirtinimas

Bendradarbiaujant su užsienio partneriais ar kreipiantis į valstybines institucijas, paprastai reikalingas ne tik dokumentų vertimas į užsienio kalbą, bet ir jo patvirtinimas notaro ar vertimų biuro antspaudu. Skubus vertimas, vertimo biuras, galintis sklandžiai išpildyti visus šiuos poreikius.

Taip pat galime pasirūpinti, kad vertėjo parašą, t. y. dokumento kopijos tikrumą patvirtintų notaras. Mūsų biure atliekama dokumentų legalizacija ir suteikiami visų rūšių patvirtinimai, todėl galėsime padėti kiekvienu atveju. Skirtingiems dokumentams reikalingi skirtingos rūšies patvirtinimai – tai priklauso nuo įstaigos, dokumentų pateikimo tikslo ir kitų aplinkybių. Visą informaciją apie reikalavimus dokumentams pateikia įstaigos ir institucijos. Jei dvejojate dėl patvirtinimo reikalavimų dokumentų vertimui, susisiekite su mumis konsultacijai.

Tekstų surinkimas kompiuteriu

  • Surinksime ir suredaguosime įvairiausius tekstus – nuo pačių paprasčiausių iki sudėtingiausių.
  • Surinksime jūsų pageidaujamą tekstą lietuvių ar bet kokia užsienio kalba.
  • Tekstą surinksime ir pristatysime Jūsų pasirinktu formatu.

Vertimai raštu ir žodžiu

Profesionalios vertimo paslaugos greitai ir paprastai